LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alibeaj, i braktisur nga demokratët/ Elektorati e “masakron” me komente

3 Mars 2023, 21:21, Politikë CNA
Alibeaj, i braktisur nga demokratët/ Elektorati e “masakron” me
Enkelejd Alibeaj

Gjykata e Apelit ktheu për rishqyrtim në Gjykatën e Faktit çështjen e vulës, duke legjitimuar grupin e Alibeajt si palë në proces.

Pas këtij vendimi, Enkelejd Alibeaj doli me një reagim në rrjetet sociale, ku shprehu gëzimin që kishte për vulën e PD-së.

Gjithashtu ai i kërkoi demokratëve ta mbështesin në zgjedhjet e 14 majit dhe të bashkohen me të.

Por elektorali i djathtë ka kundërshtuar të bashkohet me Alibeajn dhe e ka “masakruar” këtë të fundit me komente.

Disa e akuzojnë për tradhti, disa për poshtërim të demokratëve e disa të tjerë i thonë dështak.

Qytetarët e quajnë deputetin të blerë nga kryeministri Edi Rama dhe deklarojnë se nuk do ta votojnë në zgjedhjet lokale./ CNA.al

Alibeaj, i braktisur nga demokratët/ Elektorati e “masakron” me

Alibeaj, i braktisur nga demokratët/ Elektorati e “masakron” me

Alibeaj, i braktisur nga demokratët/ Elektorati e “masakron” me

Alibeaj, i braktisur nga demokratët/ Elektorati e “masakron” me

Alibeaj, i braktisur nga demokratët/ Elektorati e “masakron” me

Alibeaj, i braktisur nga demokratët/ Elektorati e “masakron” me

Alibeaj, i braktisur nga demokratët/ Elektorati e “masakron” me

Alibeaj, i braktisur nga demokratët/ Elektorati e “masakron” me

Alibeaj, i braktisur nga demokratët/ Elektorati e “masakron” me

Alibeaj, i braktisur nga demokratët/ Elektorati e “masakron” me

Alibeaj, i braktisur nga demokratët/ Elektorati e “masakron” me

Lajmet e fundit nga