LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rreh me grushta qytetarin/ Arrestohet reperi shqiptar

25 Korrik 2022, 16:26, Lifestyle CNA
Rreh me grushta qytetarin/ Arrestohet reperi shqiptar
Reperi, Fero

Në një video, e cila është bërë virale, në rrjetet sociale, shfaqet reperi shqiptar Fero, duke rrahur me grushta një person ende të paidentifikuar brenda një makine.

Mediat kosovare shkruajnë se pas këtij sherri kanë ndaluar reperin Fero.

Lajmin e ka bërë të ditur Prokuroria Themelore në Gjilan, përmes një njoftimi për media të hënën.

“Prokuroria Themelore ne Gjilan, pas njoftimit që në media është duke qarkulluar një video incizim ku shihet një person duke e sulmuar një person tjetër në veturë, në qytetin e Gjilanit, menjëherë ka autorizuar Policinë e Kosovës -Hetuesit në Stacionin Policor në Gjilan, ku të njëjtit edhe e kanë bërë identifikimin e të dëmtuarit dhe të pandehurit, dhe pas intervistimit të tyre me vendim të prokurorit të shtetit, është ndaluar për 48-orë i pandehuri F.SH”, thuhet në njoftimin e Prokurorisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga