LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Mami me forma të nxehta"/ 10 fotot më provokuese të Xhensila Myrtezajt

28 Shtator 2022, 15:08, Lifestyle CNA

"Mami me forma të nxehta"/ 10 fotot më provokuese të

Xhensila Myrtezaj është një ndër vajzat më origjinale që i ka mbijetuar trendit të bisturisë, i cili po u "rrëmben" mendjen vajzave vitet e fundit. Edhe pse ndonjëherë ka aludime, me sy të lirë nuk dallohet asgjë e denatyruar apo e ekzagjeruar. 

Prej vitesh tashmë Xhensila është shfaqur në formë perfekte, pasi edhe në intervistat e saj ka cilësuar se ushtrimi fizik, i është kthyer në një mënyrë jetese. 

Deri tani asgjë nuk e ka ndaluar bukuroshen që të kujdeset për veten, duke nisur nga vajza e vogël Ajka, e cila kërkon përkushtim të vazhdueshëm, e deri te jeta e natës që duhet të bëjë për shkak të profesionit. 

Këtu kemi përzgjedhur disa nga fotot "më të nxehta" të Xhensilës, të cilat mbase ju mund t'i keni parë dhe pëlqyer ndër vite edhe pse ka mbajtur goxha rezerva sa i takon mënyrës së ekspozimit të trupit të saj./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga