LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ishte marketing e gjitha"/ Kush do të jetë bashkëprezantuesi i vërtetë krah Bora Zemanit në "Dancing With The Stars"?

28 Shtator 2022, 13:29, Lifestyle CNA

"Ishte marketing e gjitha"/ Kush do të jetë

Prej disa javësh ka qarkulluar lajmi se Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të ishin prezantuesit e emisionit të kërcimit "Dancind With The Stars", por së fundmi "Kryefjala.com" raportoi se e gjithë kjo është bërë për çështje marketingu. 

Po kush do të jetë bashkëprezantues me Borën?
Po i njëjti burim raportoi se Donaldi do të jetë në "Gold Room" ku do të presë konkurrentët para dhe pas perfomancës, ndërkohë që në skenë me Borën do të jetë gazetari dhe moderatori i njohur Eno Popi. 

"Ishte marketing e gjitha"/ Kush do të jetë

Në fakt ka kohë që Eno nuk ka qenë pjesë e ekranit dhe tashmë ai do të rikthehet në ekran, që pas herës së fundit kur e kemi parë në "BBV", ku prezantoi surprizën për fituesin e "reality show"-t, Ilir Shaqirin.

Rikujtojmë se “Dancing With the Stars” nis më datë 7 tetor me netët live. Lajmi u bë i ditur nga vetë faqja e "DWTS", përmes një video-promo që zhvilluan konkurrentët. 

Konkurrentët e spektaklit janë: Alban Nimani, Sara Hoxha, Isli Islami, Megi Pojani, Ardit Çuni, Deborah Keçi, Salsano Rrapi, Irini Qirjako, Arbër Çepani, Elhaida Dani, Ilir Dushkaj, Elona Duro dhe Gent Hazizi./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga