LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Cristiano Ronaldo në stol në ndeshjen me Zvicrën/ Georgina Rodriguez: Sa turp

7 Dhjetor 2022, 20:03, Lifestyle CNA
Cristiano Ronaldo në stol në ndeshjen me Zvicrën/ Georgina
Georgina Rodriguez

Në sfidën me Zvicrën, Cristiano Ronaldo, hyri në fushë vetëm në minutat e fundit të ndeshjes.

Qëndrimi i tij në stol, shkaktoi shumë reagime, duke qenë se Ronaldo është një nga lojëtarët më të mirë në botë dhe tifozët dëshironin ta shihni të lunate në fushë.

Partnerja e tij Georgina Rodriguez ishte në stadium për të ndjekur ndeshjen, ndërsa në rrjetet sociale shprehet e trishtuar për ato pak minuta lojë që Cristiano luajti me Zvicrën.

Ajo e ka quajtur nëj turp faktin që një nga lojtëratë më të mirë në botë nuk ishte në fushë 90 minuta.

“Ndërsa 11 lojtarët kënduan himnin, të gjithë të gjitha objektivat ishin të vendosura mbi ty.

Sa turp që nuk mund të shijoj lojtarin më të mirë në botë në 90 minuta.

Tifozët nuk kanë pushuar së bërtituri emrin tënd.

Sa turp që nuk kam mundur të shijoj lojtarin më të mirë në botë gjatë 90 minutave. Fansat nuk kanë resht së pretenduari për ju dhe duke bërtitur emrin tuaj.

Shpresoj që Zoti dhe miku yt Fernando të vazhdojnë dorë për dore dhe të na bëjnë të përjetojmë emocione drithëruese”, ka thënë Georgina. / CNA.al 

Lajmet e fundit nga