LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bukuroshet që ranë në sy në Festivalin e Filmit të Venecias

7 Shtator 2023, 14:42, Lifestyle CNA

Bukuroshet që ranë në sy në Festivalin e Filmit të

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në përfundimin e Festivalit të Filmit në Venecia, i cili filloi më 30 gusht. Shumë yje të njohur të Hollivudit ndodhen në Itali për të ndjekur premierat e filmave, si dhe për ndarjen e çmimeve të ndryshme të filmit.

Veç filmave, sigurisht që sytë e të gjithëve nuk mund të mos u drejtoheshin edhe paraqitjeve të yjeve në tapetin e kuq dhe intervistave promovuese që ata japin.

Më poshtë kemi mbledhur paraqitjet e ditëve të fundit që kanë arritur të na bëjnë përshtypje falë modeleve të flokëve dhe/ose grimit.

1.Georgia May Jagger 

Bukuroshet që ranë në sy në Festivalin e Filmit të

2.Isabelle Huppert

Bukuroshet që ranë në sy në Festivalin e Filmit të

3.Barbara Palvin

Bukuroshet që ranë në sy në Festivalin e Filmit të

4.Olivia Palermo

Bukuroshet që ranë në sy në Festivalin e Filmit të

5.Lili Reinhart

Bukuroshet që ranë në sy në Festivalin e Filmit të

6.Sydney Sweeney

Bukuroshet që ranë në sy në Festivalin e Filmit të

Lajmet e fundit nga