LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video – Digjet apartamenti në Tiranë/ Zjarrfikësit nxjerrin foshnjen shëndoshë e mirë

26 Shtator 2022, 09:56, Kronika CNA
Video – Digjet apartamenti në Tiranë/ Zjarrfikësit nxjerrin
Foto nga momenti kur shëtohet foshnja

Një zjarr ka rënë mëngjesin e sotëm në një apartament në zonën e “Freskut”, në Tiranë.

Gjatë kohës së zjarrit, një nëne të re i ishte mbyllur dera dhe brenda banesës kishte mbetur foshnja e saj 6 muajshe.

Menjëherë ajo ka njoftuar forcat zjarrikfëse, të cilat kjanë hyrë nga ballkoni.

Zjarrfikësit kanë bërë të mundur të shpëtojnë foshnjen shëndoshë e mirë.

Drejtori i zjarrfikësve në Tiranë, Shkëlqim Goxhaj, ka publikua pamje nga momenti kur shpëtohet foshnja./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga