LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtëna me armë në Kavajë/ Dyshohet për një viktimë

21 Maj 2023, 18:36, Kronika CNA

 Të shtëna me armë në Kavajë/ Dyshohet për një

Të shtëna me armë janë dëgjuar këtë të diel në Kavajë.

Sipas mediave dyshohet se ka humbur jetën një person pasi është qëlluar me armë zjarri.

Nuk dihen ende detaje rreth ngjarjes.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga