LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U arrestua për vjedhjen e një tapeti/ I riu ndërron jetë në spital

20 Maj 2023, 16:57, Kronika CNA

U arrestua për vjedhjen e një tapeti/ I riu ndërron jetë

J.R. 27 vjeç ka ndërruar jetë këtë pasdite në spitalin QSUT.

I riu ishte arrestuar për vjedhjen e një tapeti më datë 12 prill.

Sipas gazetares Klodiana Lala, 27-vjeçari shfaqi probleme shëndetësore më 14 prill dhe për herë të dytë më 17 prill, ndërsa u shtrua në spitalin ‘Nënë Tereza’ më 19 prill.

Nuk dihet ende arsyeja që ka shkaktuar humbjen e jetës së të riut./CNA.al

Lajmet e fundit nga