LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasen dy makina te mbikalimi i Patokut/ Plagosen 6 persona

19 Maj 2023, 22:47, Kronika CNA
Përplasen dy makina te mbikalimi i Patokut/ Plagosen 6 persona
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme pranë mbikalimit të Patokut, në autostradë, ku janë përplasur dy makinë.

Sipas informacioneve të para, nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 6 persona.

4 nga të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa dy të lënduarit e tjerë u dërguan spitalin e Laçit.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e aksidentit, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe pritet të hedhë më shumë dritë mbi të./ CNA.al

Lajmet e fundit nga