LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Punonte në ambasadën e Malit të Zi/ Ndërron jetë 62-vjeçari

19 Maj 2023, 16:42, Kronika CNA
Punonte në ambasadën e Malit të Zi/ Ndërron jetë
Foto ilustruese

Një person që punonte në ambasadën e Malit të Zi ka ndërruar jetë ditën e sotme rreth orës 15:45.

Bëhet fjalë për 62-vjeçarin me iniciale E.M., i cili ishte punonjës për shërbimin privat të sigurisë fizike të Ambasadës së Malit të Zi.

Nga hetimet paraprake, dyshohet se ndarja nga jeta ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Ndërkaq, grupi hetimor ka nisur hetimet dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga