LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ra nga lartësia teksa punonte, humb jetën 60-vjeçari në Vlorë

18 Maj 2023, 13:04, Kronika CNA

 

Ra nga lartësia teksa punonte, humb jetën 60-vjeçari në

Një 60-vjeçar në Vlorë ka humbur jetën mesditën e sotme pasi ka rënë nga lartësia e një pallati në ndërtim, ku po punonte.

Sipas policisë, viktima është shtetasi me iniciale A.P. 

Njoftimi i Policisë:

Rreth orës 11:55, në lagjen “Uji i Ftohtë”, shtetasi A. P., rreth 60 vjeç, duke punuar në një pallat në ndërtim, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe si pasojë e dëmtimeve të marra, ka humbur jetën në spital.

Grupi hetimor vijon veprimet në vendin e ngjarjes, me qëllim dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Lajmet e fundit nga