LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Kërcet" arma në Tiranë/ Plagosje pranë Pediatrisë

15 Maj 2023, 18:36, Kronika CNA
"Kërcet" arma në Tiranë/ Plagosje pranë
Foto ilustruese

Një plagosje me armë ka ndodhur pasditen e sotme pranë shkollës “Eqerem Çabej”, në afërsi të pediatrisë, në Tiranë.

Nga informacionet e para, ende nuk janë të qarta shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarjeje, që ka krijuar panik te banorët e zonës.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendngjarje dhe pritet të hedhë më shumë dritë rreth kësaj plagosjeje./ CNA.al

Lajmet e fundit nga