LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabitet filiali i një poste në Tiranë/ Autori merr një shumë parash

17 Maj 2023, 21:57, Kronika CNA
Grabitet filiali i një poste në Tiranë/ Autori merr një
Foto ilustruese

Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:15, në rrugën "5 Maji", në Tiranë.

Një person ende i paidentifikuar, i cili mbante një send të dyshuar si mjet prerës, është futur në filialin e një poste private, ka marrë një shumë parash dhe është larguar me një motomjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Ndërkaq, shërbimet e Policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe po krehin zonën, për të bërë të mundur kapjen e autorit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga