LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Makina përplas një person/ Ndërron jetë këmbësori

19 Maj 2023, 22:41, Kronika CNA

Makina përplas një person/ Ndërron jetë këmbësori

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në hyrje të Lezhës.

Mësohet se një këmbësor është përplasur për nga një makinë, në aksin Lezhë-Balldre.

Si pasojë, raportohet se ka ndërruar jetë këmbësori, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije.

Ndërkaq, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e plotë të saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga