LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bie nga pallati ku po punonte/ Ndërron jetë 50-vjeçari

21 Maj 2023, 09:35, Kronika CNA

Bie nga pallati ku po punonte/ Ndërron jetë 50-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, në rrugën "Besa". Një shtetas me inicialet A.B., 50 vjeç, ka rënë aksidentalihst nga pallati ku po punonte dhe si pasojë ka ndërruar jetë. 

"Më datë 21.05.2023, rreth orës 08:10, në rrugën "Besa", në një pallat në ndërtim e sipër, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi A. B., 50 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes", njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga