LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkrumbohet “Audi” në Rrugën e Arbrit

21 Maj 2023, 10:07, Kronika CNA

Shkrumbohet “Audi” në Rrugën e Arbrit

Një makinë është shkrumbuar në Rrugën e Arbrit.

Ngjarja ka ndodhur afër Bypass-it të Murrizit në fshatin Xibër-Murrizë.

Automjeti tip ‘Audi’ ka marrë flakë në një zonë malore.

Sipas asaj që raportohet në media, nuk ka pasur asnjë të plagosur.

Aktualisht policia po heton rreth ngjarjes në fjalë dhe shkaqeve që shkaktuan zjarrin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga