LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shqiptari shkon në banesën e prostitutës/ Pas marrëdhënies e dhunon dhe i vjedh paratë

4 Dhjetor 2022, 14:09, Kronika CNA

Shqiptari shkon në banesën e prostitutës/ Pas

Një emigrant shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë gjermane, kjo pasi ai akuzohet se ka vjedhur dhe ka ushtruar dhunë ndaj një prostitute.

Mediat gjermane raportojnë se shqiptari i grabiti 21-vjeçares, 130 euro.

Mësohet se shqiptari kishte shkuar në banesën e së resë për të kryer marrëdhënie seksuale, kundrejt pagesës.

Gjërat nuk kishin shkuar ashtu siç pritej dhe pasi dyshja kishte kryer marrëdhënie seksuale kishin pasur një debat. Ende nuk dihet arsyeja përse janë konfliktuar, por në debat e sipër mësohet se shqiptari ka sulmuar 21-vjeçaren dhe i kishte marrë shumën e parave./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga