LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dyshohet se ka rënë nga lartësia e pallatit/ Ndërron jetë një person në Durrës

3 Dhjetor 2022, 21:48, Kronika CNA
Dyshohet se ka rënë nga lartësia e pallatit/ Ndërron
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen nr. 3 Durrës, rreth orës 21:00.

Dyshohet se shtetasi J. P., 83 vjeç aksidentalisht ka rënë nga pallati dhe si pasojë ka humbur jetën.

Rreth orës 21:00, në lagjen nr. 3 Durrës, shtetasi J. P., 83 vjeç, dyshohet se aksidentalisht  ka rënë nga lartësia e pallatit dhe për pasojë ka humbur jetën.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga