LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i shumëfishtë tek ish-sheshi "Shqiponja"/ Përplasen 6 automjete

3 Dhjetor 2022, 19:21, Kronika CNA
Aksident i shumëfishtë tek ish-sheshi "Shqiponja"/
Foto ilustruese

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja”. Në aksident janë përfshirë 6 automjete.

Mësohet se 6 makina mes të cilave një “Mercedes Benz” dhe një “Audi” janë përplasur në semaforin në dalje të zonës së Astirit.

Si pasojë e përplasjes, dy prej mjeteve u kanë dalë gomat, teksa policia ndodhet në vendngjarje.

Janë ende të paqarta rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti i shumfishtë, ndërsa pritet një komunikatë zyrtare nga policia për të sqaruar ngjarjen./ CNA.al

Lajmet e fundit nga