LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan/ Ndërron jetë këmbësori

3 Dhjetor 2022, 17:45, Kronika CNA
Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan/
Foto Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan.

Mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po hetohen rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 03.12.2022, rreth orës 17:30, në Mullet, në rrugën Tiranë-Elbasan, mjeti me drejtues shtetasin B. B., ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga