LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Morën me zor në makinë dhe dhunuan 38-vjeçarin/ Arrestohet i riu, procedohet penalisht një vajzë

3 Dhjetor 2022, 13:15, Kronika CNA

Morën me zor në makinë dhe dhunuan 38-vjeçarin/ Arrestohet

Një 25-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë dhe një vajzë 29-vjeçare është proceduar penalisht, kanë marrë në makinë një person pa dëshirën e tij.

Mësohet se bëhet fjalë për 38-vjeçarin me iniciale A.S, ndaj të cilit është ushtruar dhunë.

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 1 ndaluan shtetasin D. D., 25 vjeç, banues në Tiranë, si dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen D. D., 29 vjeçe, banuese në Shkodër, pasi këta dy shtetas, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, dyshohet se kanë marrë në makinë, pa dëshirën e tij, shtetasin A. S., 38 vjeç, dhe kanë ushtruar dhunë ndaj tij./CNA.al

Lajmet e fundit nga