LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Karamuço ngre dyshimet/ Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian

1 Dhjetor 2022, 22:23, Kronika CNA
Karamuço ngre dyshimet/ Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian
Ekseprti i Kriminalistikës, Ervin Karamuço

Eksperti i Kriminalistikës, Ervin Karamuço, ka ngritur dyshime për drogën e kapur në Fier nga operacioni i SPAK-ut, DEA-s amerikane dhe policisë malazeze.

Karamuço tha se në emisionin “Top Story” se operacioni i Fierit ka lidhje me hakerimin iranian dhe në telefonatat e tyre porositësit përshkruanin një destacion që ishte Fieri.

“Edhe rasti i Fierit ka lidhje me hakerimin iranian. Në telefonatat porositësit përshkruanin një destinacion që ishte Fieri”, u shpreh Karamuço./ CNA.al

Lajmet e fundit nga