LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Del fotoja/ Kjo është 19-vjeçarja që u vra me dy plumba nga i riu shqiptar

3 Dhjetor 2022, 20:33, Kronika CNA
Del fotoja/ Kjo është 19-vjeçarja që u vra me dy plumba
Foto ilustruese

Mediat e huaja kanë publikuar foton e 19-vjeçares që u vra me dy plumba në kokë në apartamentin ku jetonte me partnerin e saj, 23-vjeçarin shqiptar.

I riu shqiptar, pasi qëlloi dhe vrau partneren e tij me dy plumba në kokë, lajmëroi policinë dhe u dorëzua.

Ai pretendonte se ishte nën ndikimin e drogës dhe se ishte çmendurisht xheloz për të. Fqinjët, thanë për mediat greke se, kanë dëgjuar zënka të shpeshta dhe, sipas dëshmive, një javë më parë mes çiftit kishte ndodhur një sherr i madh dhe intensiv./ CNA.al

Lajmet e fundit nga