LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Armë dhe mina me telekomandë/ Arrestohet një person në Vlorë

12 Shkurt 2024, 13:07, Kronika CNA
Armë dhe mina me telekomandë/ Arrestohet një person në
Foto ilustruese

Policia ka arrestuar në Vlorë, një person mesditën e së hënës, i cili kishte armë zjarri me vete dhe mina me telekomandë.

Personi ndodhet aktualisht në komisariatin e Vlorës. 

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, nëse do bënte atentat apo do t'i shiste minat./CNA 

 

 

Lajmet e fundit nga