LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Supermeni i “Big Brother”-it del live në dy televizione

2023-01-17 23:03:00, Satire Politike CNA

Supermeni i “Big Brother”-it del live në dy televizione

Supermeni i “Big Brother”-it, opinionisti Arbër Hajdari ka bërë të pamundurën të mundur. Ai ka dalë live në dy televizione.

Supermeni i “Big Brother”-it është live njëkohësisht në “Top Channel”, në emisionin “Big Brother” dhe në Tv Klan, në emisionin “Opinion”.

Mbrëmjen e sotme Arbër Hajdari ia ka kaluar edhe doktor Baton Haxhiut dhe Arian Çanit që janë multidimensionalë dhe gjenden kudo.

Nuk dihet se si e menaxhon opinionisti të shkojë në dy televizione në të njejtën kohë, por çudirat ndodhin vetëm te ne.

E vërteta është që Arbri po jep opinionin e tij për banorët e “Big Brother” dhe njëkohësisht po jep mendimin e tij te “Opinion” për paragjykimet e shqiptarëve mbi të pasurit.

Kdhe këtë gjë mund ta bëjë vetëm Supermeni i “Big Brother”-it./ B.A. - CNA.al

Supermeni i “Big Brother”-it del live në dy televizione

Supermeni i “Big Brother”-it del live në dy televizione

18:04 Satire Politike

CNA.al shpall

CNA.al ka vendosur sot që në datën 31 të shpallë kuadr...

Lajmet e fundit nga