LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Doktor Batoni bën të pamundurën të mundur/ Del në dy televizione në të njejtën kohë

5 Janar 2023, 22:43, Aktualitet CNA
Doktor Batoni bën të pamundurën të mundur/ Del në dy
Baton Haxhiu

Në botë nuk ka parë historia, por në Shqipëri ndodh. Baton Haxhiu del live në dy televizione në të njejtën kohë.

Doktor Batoni na është shfaqur sonte në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut dhe në emisionin e Çim Pekës te Syri Tv.

Analisti i Rilindjes është duke folur për dy tema të ndryshme në të dy televizionet.

Tek “Opinioni”, doktor Batoni po flet për takimin mistorioz Rama-Berisha-Hajdari të 32 viteve më parë, ndërsa te Syri po bën parashikime dhe analiza se çfarë pritet në Shqipëri dhe Kosovë gjatë vitit 2023.

Ndonëse mund t’ju duket e pamundur, në fakt është e vërtetë dhe këtë mund ta bëjë vetëm Baton Haxhiu.

Mund ta bëjë vetëm Batoni që është shef marketing te Spitali Amerikan dhe që është paguar nga kompanitë e inceneratorëve të Klodian Zotos, Mirel Mërtirit dhe Stela Gugallës.

Në fakt, doktorë si Batoni i Rilindjes i duhen Shqipërisë./ B.A. - CNA.al

Doktor Batoni bën të pamundurën të mundur/ Del në dy

Doktor Batoni bën të pamundurën të mundur/ Del në dy

Lajmet e fundit nga