LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Presidenti Aljev plotëson ëndrrën e dytë të Sorinës

2022-11-26 20:09:00, Satire Politike CNA
Presidenti Aljev plotëson ëndrrën e dytë të
Foto nga takimi me presidentin e Azerbajxhanit, Ilham Aliyev

Presidenti i Azerbajxhanit, Ilham Aliev ka miratuar hapjen e ambasadës së vendit të tyre në Tiranë.

Sipas të dhënave jo zyrtare kërkesën e ka bërë Sorina Koti.

Pas kërkesës për gazifikimin e Korçës, Aljev i plotësoi deputetes kërkesën e dytë.

Tani pritet plotësimi i kërkesave të tjera të deputetes Sorina Koti.

Dhe ne nuk na mbetet gjë tjetër veçse të duartrokasim punën e palodhur të deputetes.

Lajmet e fundit nga