LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Grida Duma, the foot expert

2022-07-06 10:27:00, Satire Politike CNA

Video/ Grida Duma, the foot expert

You won't believe it, but it's true. In the video below, you will see the deputy Grida Duma, in a version that we have never seen before.

As seen in the video below, Grida Duma, after "brilliant" in politics, has entered another path, that of "pedagogue".

But, you will think what it teaches students, Grida Duma?

No less and no more, but how do you keep your legs closed.

The video shows Grida Duma teaching girls how to keep their legs closed, depending on what they are wearing.

Në një sallë luksi, ku ka të paktën dy kamera që e filmojnë në çdo pozicion, Grida Duma tashmë tregon se është eksperte e këmbëve dhe jo vetëm. Jep edhe leksione.

Tashmë mesa duket Grida Duma ka lënë pas “hijet” e skandaleve të saj, që nga borxhet, lidhja me Artan Santon, “dorëzimi” në zyrën e Saimir Tahirit, e deri tek video-skandali erotik në parlament. Ku një personazh me inicialet G-D. shkëmbente biseda perverse me deputetin Ervin Salianji.

Ky personi G.D-ja, më pas u identifikua në media si Grida Duma, edhe pse kjo e fundit ka tentuar ta kalojë në heshtje.

Por, pas leksioneve për mbajtjen e këmbëve, pritet që G.D-ja, të japë leksione edhe për bisedat perverse. Por, kjo mbetet për t’u parë në vijim.

The path to success is now certain, with a foot expert like Grida Duma./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga