LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet kandidati fitues i bashkisë Librazhd

2023-02-15 19:22:00, Satire Politike CNA

Zbulohet kandidati fitues i bashkisë Librazhd

Enkelejd Alibeaj ka gjetur kandidatin fitues të bashkisë së Librazhdit.

Dhe ky është Bujar Vreto, i cili ka dhënë urimin më të veçantë për “Shën Valentinin, duke ia kaluar edhe këngës së Luizit për Kiarën.

Me disa lule mimoza, Vreto uron qytetarët e Librazhdit për festën e të dashuruarve.

“Të nderuar bashkëqytetarët e mi Librazhdas. Në emrin tim dhe të Partisë Demokratike dega Librazhd, por edhe si kandidat për kryetar bashkie, dua t’ju uroj nga thellësia e zemrës Gëzuar Shën Valentinin, ditën e madhe të dashurisë, respektit, vlerave dhe integritetit të mbarë Shqipërisë”, shprehet kandidati i Alibeajt.

Me siguri Bujar Vreto e fiton bashkinë. Ndiqeni pa koment videomesazhin e mjeshtrit të urimeve./ CNA.al

19:58 Satire Politike

"Baba Karloja"

Children know "Father Karlo" from the tale of Pinocchio, t...

18:04 Satire Politike

CNA.al shpall

CNA.al ka vendosur sot që në datën 31 të shpallë kuadr...

Lajmet e fundit nga