LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpallet fituesja/ Kush triumfon në

2022-11-27 01:10:28, Lifestyle CNA
Shpallet fituesja/ Kush triumfon në

Është shpallur fituesja e festivalit ?Kënga Magjike?.

Në këtë edicion të 23-të triumfoi Marsela Çibukaj me këngën "I paftuar".

Kupa iu dorëzuar Çibukajt nga Pirro Çako.

?Nuk kam fjalë, një emocion i jashtëzakonshëm. Ju falenderoj të gjithëve nga zemra. Falenderoj artistët, jurinë, skenën e Këngës Magjike, që na bën të përjetojmë emocione kaq të forta. Faleminderit të gjithëve ju?, tha artistja e emocionuar.

Në vendin e dytë doli Michela Paluca me këngën "Një përqafim", ndërsa në të tretin Anxhela Peristeri me këngën ?Kalimtar?./ B.A. - CNA.al

14:44 Lifestyle

Harroi Bleron dhe

Në botë njerëzit merren me dramën e ndarjes Shakira-Pi...

Lajmet e fundit nga