LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Stopojnë’ monedhat e huaja/ Asnjë ndryshim në 24 orët e fundit, këmbimi valutor 28 dhjetor

28 Dhjetor 2022, 08:24, Ekonomi CNA
‘Stopojnë’ monedhat e huaja/ Asnjë ndryshim në 24
Foto ilustruese

Dollari amerikan blihet me 106.4 lekë dhe shitet me 107.5 lekë.

Euro blihet me 113.5 lekë dhe shitet 114.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.1 lekë dhe shitet me 129.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 113.8 lekë, ndërsa në shitje me 114.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 78.3 lekë dhe në shitje me 80.5 lekë./CNA.al

‘Stopojnë’ monedhat e huaja/ Asnjë ndryshim në 24

Lajmet e fundit nga