LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një tjetër pedofil në rrjetën e "Fiks Fare"/ 65-vjeçari i premton të miturës para dhe seks të fortë

5 Korrik 2022, 22:38, Denoncim CNA
Një tjetër pedofil në rrjetën e "Fiks Fare"/
Vehbi Haxhija

Emisioni "Fiks Fare" solli rastin e një tjetër pedofili 65-vjeçar nga fshati Velinas i Shkodrës, i quajtur Vehbi Haxhija, i cili me adresën e tij në "Facebook" komunikon dhe lë takime me të mitura.

Bashkëpunëtores së "Fiksit" i dërgoi një sms në "Messenger", dhe pas kësaj ai filloi t’i shpjegonte vajzës gjithë procesin e seksit, edhe pse ajo ishte prezantuar si 14-vjeçare.

Ai i thotë vajzës se do ta mbajë me para, do t’i blejë rroba dhe telefon mjafton që të kryejnë marrëdhënie seksuale bashkë.

Ai e prezanton veten si ujk të seksit.

Vajza la takim me të moshuarin në hyrje të Kalasë Shkodër, dhe në këtë moment gazetarët e "Fiksit" lajmërojnë edhe komisariatin e policisë, në mënyrë që të bëhej arrestimi në flagrancë.

Por i moshuari nuk u paraqit në takim.

Të gjendur në këto kushte gazetarët e "Fiksit", bashkë me shefin e krimeve të komisariatit Shkodër udhëtuan drejt fshatit të tij.

Kështu ai u shoqërua drejt Komisaritatit Shkodër. Nga këqyrja që ju bë celularit të tij u vu re se vajza me të cilën kishte lënë takim, përveç se i ishte bërë bllok ishin fshirë dhe të gjitha bisedat me të.

E ndërkohë që kërkohej për emrin e bashkëpunëtores së "Fiksit" në bisedat e tij, Vehbiu telefonohej nga një tjetër femër, e cila masturbohej në telefon.

Por jo vetëm aq, "chat"-et e tij ishin të pafundme me të mitura, të cilave u premtonte shuma parash në këmbim të marrëdhënieve seksuale.

Kështu i moshuari u mbajt në komisariat, ku pas mbledhjes së provave dhe dëshmive të tij, ku ka pranuar bisedat dhe takimet me të miturat. Këto kanë bërë që për 65-vjeçarin të pritej urdhër-arrest./ tch

Lajmet e fundit nga