LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Luli merr rrugët sërish, me kostum dhe valixhe nxiton për të kapur avionin

13 Shtator 2023, 12:53, Aktualitet CNA
VIDEO-Luli merr rrugët sërish, me kostum dhe valixhe nxiton për
Lulzim Basha

Lulzim Basha i PD-së së vulës ka marrë sërish rrugët. Me kostum e me valixhe në duar nxiton të kapë avionin.

Kështu tregojnë pamjet e videos së mbërritur pranë redaksisë së CNA.

Po kjo nuk është ndonjë habi e madhe pasi Luli Basha e ka zakon të zhduket dhe të përgatisë skenare në prapaskenë.

Kjo lëvizje e Luli Bashës po vjen menjëherë pas Kuvendit dhe Këshillit farsë që mblodhi pak ditë më parë, ku mbushi sallën me miq, familjarë, inatçinj apo ndonjë tjetër që kërkonte ndonjë kockë prej tij.

Basha po vijon misionet e tij në shërbim të kryeministrit Edi Rama, duke thelluar dhe vijuar ende me përçarjen e PD-së.

Ndaj dhe nuk e pati aspak problem të vetëzgjidhej dhe të emëronte veten për poste të rëndësishme në PD.

Nuk dihet se për ku ia ka mbathur Luli këtë herë, por me siguri që vijon me skenaret e tij./ CNA

https://youtube.com/shorts/Ze9UFgYWHcs?si=BVQWfD9LGl2JspxC

 

Lajmet e fundit nga