LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-“Ervis Martinaj u ekzekutua nga shërbimet e huaja sekrete”/ Alfred Cako flet për dy vrasje, për llogari të SOROS-it

29 Dhjetor 2022, 10:37, Aktualitet CNA

Video-“Ervis Martinaj u ekzekutua nga shërbimet e huaja

Konspiracionisti Alfred Cako nuk ka lënë pa komentuar as rastin e Ervis Martinajt, i cili rezulton prej pesë muajsh i zhdukur.

Me anë të një videoje në rrjetet sociale, Cako shprehet se Martinaj mund të jetë eliminuar nga shërbimet sekrete të huaja që punojnë për llogari të George Soros.

“Me një analizë timen që bëj unë. Them që të paktën në dy vrasje kanë marrë pjesë shërbimet sekrete të huaja, të cilat punojnë për llogari të George Soros. Pse do thoni ju, kush janë këta? Janë Kol Olldashi dhe Vis Martinaj.

Janë dy sektorë që elita e Sorosit nuk të lejon të mos paguash taksa dhe ta kalosh me një pagesë shtetërore, 10 apo 7% të të ardhurave. 

Në vende që kontrollohen nga Illuminati, ata duhet të paguajnë të paktën 35, 40 për qind të të ardhurave”, shprehet Cako./CNA.al

Lajmet e fundit nga