LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Emrat- Festat e fundvitit bashkojnë demokratët/ Cilët deputetë përçarës refuzuan ftesën?

28 Dhjetor 2022, 16:44, Aktualitet CNA
Emrat- Festat e fundvitit bashkojnë demokratët/ Cilët
Foto nga dreka e demokratëve

Sot, demokratët kanë lënë pas "hatërmbetjet" dhe janë mbledhur në një drekë festive, me rastin e festave.

Ka qenë deputeti Xhelal Mziu, i cili ka organizuar drekën dhe shumë kolegë të tij si nga PD, por edhe nga grupi i AliBashëve i janë përgjigjur kësaj ftese.

Gjithsesi kishte edhe nga ata që nuk u "zbutën", dhe nuk iu bashkuan këtij organizimi. 

Deputetët e PD që morën pjesë

Sali Berisha

Belind Kellici

Flamur Noka

Bujar Leskaj

Xhelal Mziu

Tomor Alizoti

Elda Hoti

Greta Bardeli

Lindita Metaliaj

Albana Vokshi

Kastriot Piroli

Kasem Mahmutaj

Oerd Bylykbashi

Luan Baci

Tritan Shehu

Isuf Celaj

Ina Zhupa

Edmond Spaho

 

Deputetët e pranishëm nga grupi i AliBashëve janë:

Ferdinand Xhaferri,

Gazment Bardhi

Jorida Tabaku

Dhurata Cupi

Andia Ulliri

Saimir Korreshi

Lefter Geshtenja

Helidon Bushati

Eralda Bano

Fatjon Veizaj

llda Dhori

Ervin Salianji

Merita Bakiu

Ramadan Likaj

Por cilët deputetë nga grupi i AliBashëve nuk pranuan ftesën?

Lulzim Basha

Enkelejd Alibeaj

Kreshnik Collaku

Flutura Acka

Dashnor Sula

Zheni Gjergji

Arbi Agalliu

Flamur Hoxha

Agron Gjekmarkaj

Emilja Koliqi

Petrit Doda

Orjela Nebiaj

Orjola Pampuri

Bledjon Nallbati

Seladin Jakupllari/CNA.al

Lajmet e fundit nga