LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 13 shkurt 2024/ Njihuni me titujt kryesorë të gazetave për ditën e sotme

13 Shkurt 2024, 08:18, Aktualitet CNA

Shtypi i ditës, 13 shkurt 2024/ Njihuni me titujt kryesorë të

Këtë të martë, datë 13 shkurt 2024, po ju njohim me titujt kryesorë të gazetave.

Gazeta “Telegraf” hapet sot me titullin kryesor: "Vendi në mjerim, 700 milionë euro fluturojnë nga Shqipëria”.

Gazeta Shqiptare ka titull kryesor: “Bashkohen 2 grupimet, Berisha: Gati për fitore, 20 shkurti ditë triumfi”.

Gazeta “Panorama” hapet sot me titullin: “Amnistia Penale, PS në kërkim të 84 votave, pse u shty votimi i draftit”.

Gazeta “Dita” ka si titull kryesor: “Pse zhduken Ish-ët”.

Gazeta “Panorama Sport” hapet sot me titullin: "Trashi: Partizani fiton 1-0 derbin e vendos Cara”.

Gazeta “Sot” hapet me titullin kryesor: "Ja dy rreziqet që i kanosen PS dhe kush janë 16 zyrtarët e lartë socialist që Edi Rama ka futur në “rreth të kuq”, Kreshnik Spahiu zbardh kulisat nga Asambleja dhe tregon emrin që do të marrë frenat e selisë rozë”.

Gazeta “Fjala“ hapet me titullin: "Berishistët dhe Bardhistët bëhen bashkë"./ CNA

Lajmet e fundit nga