LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plas sherri në emision/ Laert Vasili i hedh ujë në fytyrë sekretarit të OMONIA-s

12 Shkurt 2024, 22:53, Aktualitet CNA

Plas sherri në emision/ Laert Vasili i hedh ujë në fytyrë

Një sherr ka ndodhur mes sekretarit të Omonias, Marin Suli dhe Laert Vasilit.

Ata kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin, duke bërtitur dhe ofenduar.

Në një moment, Vasilin nuk e kanë mbajtur nervat dhe është ngritur në këmbë dhe i ka hedhur ujë në fytyrë sekretarit të OMONIA-s.

Këtë veprim ai e bëri pasi Marin Suli iu drejtua me duke i thënë “moj motër ule zërin”.

Të ftuarit dhe moderator Artur Zheji mbetën të shokuar, teksa Suli dhe Vasili ofendonin njëri-tjetrin me termat “bastard”, “palaço cirku”, “laro pazari” dhe “qen”.

Ndërkohë, Zheji u detyrua të ndërpresë emisionin dhe të kalojë në publicitet.

Pjesë nga debati:

Laert Vasili: Po deshe bërtas unë dhe pushojnë të gjithë.

Marin Suli: Ça ishte kjo me të bërtitur, moj motër ule zërin, se nuk jemi vlla.

Laert Vasili: Moj motër më thua mua? Unë jam njeri i besës. Motra jeni ju që e shisni s*mën në Omonia.

Marin Suli: O laro pazari./ CNA

 

Lajmet e fundit nga