LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monika Kryemadhi del jashtë kontrollit/ Shpërthen në mallkime ndaj Edi Ramës

11 Nëntor 2022, 15:43, Aktualitet CNA
Monika Kryemadhi del jashtë kontrollit/ Shpërthen në mallkime
Deputetja Monika Kryemadhi

Teksa nuk sheh asnjë mënyrë tjetër për të mposhtur kryeministrin Edi Rama, dhe i ‘dorëzohet’ faktit që Rama do të fitojë zgjedhjet vendore të 14 majit, Monika Kryemadhi ka shpërthyer në mallkime.

Pas akuzave të njëpasnjëshme se do të blejë zgjedhjet, Kryemadhi i është drejtuar me mallkime kryeministrit.

E kemi lënë në dorë të zotit. Ishalla po ia ngatërron njeri mallin edhe…ça të bëjmë..”, kështu është shprehur Monika Kryemadhi, në mënyrë dëshpëruese, në emisionin "Now" me Erla Mëhillin.

Do t’i blejë ai. Ca do t'i marrë të pandehur edhe do t'i kërcënojë, ta mbyllë çështjen sot, ta mbyllë çështjen nesër.

Ndoshta duhet me protestu te këta sistemet e drejtësisë që kontrollon Edi Rama, se ne u këputëm duke protestu s’kemi ça t'i bëjmë.

E kemi lënë në dorë të zotit. Ishalla po ia ngatërron njeri mallin edhe…ça të bëjmë..”, tha Kryemadhi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga