LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish zëdhënësja e Bashës që bënte seks në varkë/ “E kam lënë politikën në gjumë”

18 Qershor 2022, 11:07, Aktualitet CNA
Ish zëdhënësja e Bashës që bënte seks në
Oriela Nebijaj dhe Lulzim Basha, foto ilustruese

Ish zëdhënësja e Lulzim Bashës, Oriela Nebijaj, së cilës i pëlqen seksi në varkë, ka zbuluar se e ka lënë politikën në gjumë, pasi nuk po gjen asnjë cep për tu angazhuar.

E ftuar në emisionin “Më lër të flas”, Nebijaj, moderatorja që donte të bëhej deputete por nuk mundi, tha se në PD bëhen zullume, keq fare.

Ndërsa nuk la pa komentuar edhe fitoren e Sali Berishës për kreun e PD.

Ish zëdhënësja e Bashës, që i pëlqen seksi në varkë, tha se e përgëzon për fitoren, por mendon se Berisha e ka kryer ciklin e tij.

 “Unë kandidoja se do bëhesha deputete. Po t’i mbanin sa unë premtimet…ata që s'i mbajnë premtimet vazhdojnë atje. Le të themi që politikën në një farë mënyrë e kam lënë në gjumë, nuk shoh asnjë cep ku mund të angazhohem. Unë nuk jam pjesë as e Bashës as e Berishës, isha në PD se mendoja besoja se gjërat mund të bëhen më mirë.

Nuk kam ikur kur ndodhi Basha tamam. E lash unë..nuk kam lënë PD-në por gjithë këto zullumet që bëhen për gjithë këto interesat që nuk më përkasin mua. Zullume të shëmtuara fare, keq, keq, keq. Për Berishën, suksese.. Do më pëlqente që PD të kishte një lider të përfaqësonte demokratët dhe shqiptarët, jo atë që ka kryer ciklin e vet. Nuk kam hequr dorë. Sa kohë këta po zihen si gjelat për karriget e veta…”, tha Ori Nebiaj.

Lajmet e fundit nga