LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Emrat e ministrave, në listën e zezë të policisë/ Justifikohet Rama: Nuk janë të vërteta, është fotomontazh

3 Tetor 2022, 18:44, Aktualitet CNA
Emrat e ministrave, në listën e zezë të policisë/
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama, e ka cilësuar si fotomontazh listën e publikuar sot nga hakerat, ku në të përfshiheshin emrat e ministrave, politikanëve dhe gazetarëve. 

“Ajo historia si ajo lista sot, që flet se për çfarë terreni gjen në kanale dhe portale tona, plus edhe në politikën tonë, një grup që ka qëllime dashakeqe ndaj vendit, dhe me një listë të fotomontuar ku përzihen kriminelë me politikanë dhe gazetarë fut në vorbull një dynja që hedh dyshime, nuk ka më terren pjellor për veprim dashakeq ndaj vendit tonë sesa kanalet, portale dhe ju. Falë kësaj fuqie në tubacion llumi, mund të bëjë hajgare çdo gallataxhi se ngriheni në këmbë se cilat janë lidhjet me krimet duke bërë fotomontazhe, ajo që ka dalë nuk është 'MEMEX'", tha Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga