LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Politikanë dhe gazetarë, në listat e hakerave/ Ministrja Spiropali, në listën e zezë të policisë

3 Tetor 2022, 14:39, Aktualitet CNA

Politikanë dhe gazetarë, në listat e hakerave/ Ministrja

Hakerat kanë publikuar listën e personave të dyshuar të marrë nga sistemi "Memex” i policisë.

 “Homeland Justice” ka publikuar mijëra emra të qytetarëve, që janë të dyshuarit e policisë, të cilët shfaqen me emër, mbiemër, numër ID, foto, data dhe vendi i lindjes.

Në këtë listë shfaqen dhe emra politikanësh dhe gazetarë.

Ministrja e shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, është pjesë e kësaj liste si dhe gazetarët A.Sh. dhe R. Ç./CNA.al

Politikanë dhe gazetarë, në listat e hakerave/ Ministrja

Lajmet e fundit nga