LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E zbulon Artan Hoxha/ Ja çështja për të cilën ‘ka kyçur gojën’ Dumani

2 Qershor 2022, 22:51, Aktualitet CNA
E zbulon Artan Hoxha/ Ja çështja për të cilën
Gazetari Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha ka treguar të vetmen çështje për të cilën Nuredin Dumani nuk ka folur në dëshminë e tij para drejtësisë shqiptare.

Hoxha tha se Dumani ka folur për të gjitha krimet që ka bërë vetë dhe për ato që ka dëgjuar, por theksoi se nuk ka thënë asnjë fjalë për vrasjen e bankierit Artan Santo.

“E vetmja ngjarje për të cilën unë nuk kam parë asnjë mikrofon është vrasja e Artan Santos. Vetëm për këtë gjë nuk kam parë asnjë informacion. Vetëm për pronarin e bankës nuk ka thënë asgjë, për gjithçka tjetër ka folur, ka folur edhe për ato që ka pasur me të dëgjuar”, theksoi gazetari në emisionin “Opinion”./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga