LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Degradon sherri mes 2 familjeve në Pukë/ 3 persona përfundojnë në spital

20 Nëntor 2023, 20:43, Aktualitet CNA
Degradon sherri mes 2 familjeve në Pukë/ 3 persona
Spitali, Pukë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjegjan të Pukës.

Dy familje janë konfliktuar me njëra-tjetrën.

Dyshohet se janë përfshirë në konflikt shtetasi F. M., 55 vjeç, me shtetasin F. Z., 36 vjeç dhe me nënën e tij, shtetasen B. Z., 60 vjeçe, të tre banues në këtë fshat.

Si pasojë e përdorimit të sendeve të forta gjatë konfliktit kanë mbetur të dëmtuar të tre këta shtetas, të cilët janë dërguar në spital, për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të konfliktit./ CNA

Lajmet e fundit nga