LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Po mërziten, mund të flasin para SPAK-ut”/ Artan Hoxha “këshillon” Ramën: Vizito shokët në burg

10 Maj 2022, 10:38, Aktualitet CNA
“Po mërziten, mund të flasin para SPAK-ut”/ Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas lajmit që qarkulloi sot në media, ku kryeministri Edi Rama ka vizituar ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, në burgun e Hagës.

Në një postim në rrjetet sociale, Hoxha ?këshillon? Ramën të vizitojë edhe ministra e deputetë që ka në burg, në Shqipëri, pasi sipas tij kanë filluar të mërziten e bën vaki e flasin para SPAK-ut.

?Zyra e propagandës e Kryeministrit shpërndau me shpejtësi rrufeje lajmin se:

?Kryeministri Rama, vizitoi sot në burgun e Hagës, ish-presidentin e Kosovës Hashim Thaçi?.

Shume mirë bën që i viziton shokët në dite të këqia, qofshin ata dhe në qelitë e burgut.

Po mos harro edhe këta shokët këtu, ministra dhe deputetë, që të kanë mbetur në burgjet tona.

Kanë nisur të mërziten duke folur me vete dhe bën vaki të fillojnë të flasin me SPAK-un.

E nise që e nise këtë punën e vizitave në burg, çoje deri në fund se nuk të del për keq!!!?-shkruan Artan Hoxha./CNA.al

Video-Rama, në burgun e Hagës

Lajmet e fundit nga