LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Emri i saj doli në përgjimet e policëve të akuzuar për korrupsion/ Reagon këngëtarja Zaimina Vasjari

11 Prill 2022, 12:06, Aktualitet CNA

Emri i këngëtares Zaimina Vasjari doli në përgjimet e policëve të akuzuar për korrupsion në Morinë, ku thuhej se ajo është favorizuar për të kaluar në kufi bashkë me fëmijët e saj pa prokurë nga bashkëshorti.

Pas lajmeve, ka reaguar vetë këngëtarja e cila përmes një prononcimi për Panorama, ka thënë se kjo nuk është e vërtetë  pasi nuk ka kaluar asnjëherë në Morinë me fëmijët.

?Është thjesht një lajm portalesh. Nuk është e vërtetë, unë nuk kam kaluar asnjëherë në Morinë me fëmijët. Kam një fëmijë tre javësh dhe po kaloj një kohë shumë të bukur. Nuk dua që emri im të lakohet nëpër portale për këtë çështje?, është shprehur këngëtarja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga