LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dorëheqja e vonuar e Lulzim Bashës/ Këlliçi: Thjesht u largua nga zyra, i shkarkuar që prej 11 Dhjetorit

21 Mars 2022, 16:50, Aktualitet CNA

Deputeti Belind Këlliçi ka reguar pas dorëheqjes së vonuar të Lulzim Bashës nga PD, megjithëse i shkruar që prej 11 dhjetorit.

Në një proononcim për CNA.al, Këlliçi tha se i vetmi lajm sot, është largimi nga zyra.

?Z. Basha sot thjesht u largua nga zyra dhe nuk u dorëhoq nga asnjë funksion, pasi që prej 11 dhjetorit 2021 është i shkarkuar nga Kuvendi Kombëtar i PDSH.?/ E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga