LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- I ftohti hyn dhe në Kuvend/ Dy deputetët nuk i rezistojnë dot temperaturave të ulëta

25 Janar 2022, 10:32, Politikë CNA
Foto- I ftohti hyn dhe në Kuvend/ Dy deputetët nuk i rezistojnë

Temperaturat e ulëta që kanë ?mbërthyer? vendin duket se janë ndier edhe në ambientet e Kuvendit.

I ftohti mesa duket ka hyrë dhe në sallën e mbledhjes së Komisionit të Ligjeve, çka ka detyruar dy deputetët e PD Saimir Korreshi dhe Dashnor Sula të lënë karriget dhe mbledhjet për t?u afruar për disa minuta tek kondicioneri.

Sikurse shikohet dhe në fotot më poshtë, fillimisht është deputeti Korreshi që ngrohet pranë kondicionerit të vendosur pranë dritares dhe më pas afrohet dhe Sula./CNA.al

Lajmet e fundit nga