Pas Korçës, Basha bie në një tjetër qytet/ Demokratët marrin selinë e radhës

24 Janar 2022, 15:52, Politikë CNA
Pas Korçës, Basha bie në një tjetër qytet/

Pas Korçës, demokratët kanë arritur të marrin ditën e sotme edhe selinë e degës së PD ë Kurbin.

Të pranishëm në këtë takim ishin edhe anëtarët e grupit të Rithemelimit Flamur Noka, Aldo Bumçi si dhe anëtare, kryetarë dhe anëtarë të grupseksioneve në Kurbin, të cilët kanë zhvilluar një mbledhje.

Kujtojmë këtu, se vetëm pak ditë më parë, Lulzim Basha zhvilloi një takim në Laç, ku për shkak të braktisjes nga demokratët e zonës, kishte importuar njerëz nga Tirana.

Deri tani, Komisioni i Rithemelimit ka arritur të marrë PD e Kurbinit dhe atë të Korçës./E.K-CNA.al

Bie Basha në Korçë/ Selinë e PD-së e merr Grupi i Rithemelimit

Bie Salianji/ Komisioni i Rithemelimit merr PD-në e Korçës

Komisioni i Rithemelimit zhvillon mbledhje në selinë e PD Korçë/ Kush janë të pranishëm

Basha shkarkon kryetaren e komanduar të PD në Korçë/ Zbulohet ku do vendoset selia e re

Lajmet e fundit nga