E fundit!

x

Gati për 6 marsin/ Rama i beson Olta Xhaçkës Shkodrën

24 Janar 2022, 15:15, Politikë CNA
Gati për 6 marsin/ Rama i beson Olta Xhaçkës Shkodrën

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme Olta Xhaçka është zgjedhur si e deleguara e socialistëve për të menaxhuar zgjedhjet vendore të 6 Marsit në Bashkinë e Shkodrës.

?E dimë që koha është e shkurtër dhe nuk na favorizon, por duhet të jemi në terren të gjithë për të dhënë maksimumin tonë. Të dalim derë me derë, kjo është fushata jonë, të prezantojmë vizionin tonë për drejtimin e bashkisë së Shkodrës. Duhet të shfrytëzojmë situatën që po kalon kundërshtari ynë politik dhe çdo gjë tjetër që është në favorin tonë për t?i fituar këto zgjedhje,?- mësohet të jetë shprehur Xhaçka në mbledhjen me dyer të mbyllura.

Majlinda Angoni është emri i propozuar nga socialistët shkodranë në garën për bashkinë Shkodër që aktualisht drejtohet nga Voltana Ademi./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga